You are currently viewing DIY Miłosny obrazek 3D

DIY Miłosny obrazek 3D

Zawsze powtarzałam, że najlepsze upominki to te zrobione własnoręcznie. 🙂 To bardzo miłe, ze ktoś poświęcił dla nas chwilę czasu i stworzył coś specjalnie dla nas. Jest jakaś magia w takich małych prezentach. 🙂 Dzisiaj mam dla Was pomysł na drobny miłosny upominek – czy to na zbliżające się Wakentynki, czy na urodziny lub inną okazję. Zrobimy miłosny obrazek 3D ze zdjęć. 🙂

DIY Miłosny obrazek 3D ze zdjęć
DIY Miłosny obrazek 3D ze zdjęć

DIY Miłosny obrazek 3D ze zdjęć

To będzie nam potrzebne:

  • wydruk małych zdjęć w czerni i bieli,
  • nożyczki,
  • klej,
  • ramka na zdjęcie.

Instrukcja wykonania:

Na początek wyszukujemy nasze ulubione zdjęcia. Czyli ta bardzo przyjemna, ale mogąca zabrać dużo czasu, cześć. 😉 Możecie wybrać zdjęcia z Waszych wspólnych podróżny, ważnych uroczystości i po prostu te, które przywołują miłe wspomnienia.

Następnie musimy wydrukować zdjęcia – o tym jakiej mają być wielkości zadecyduje to jak dużą macie ramkę i ile zdjęć chcecie w niej umieścić. Ja przygotowałam sobie szablon, gdzie na kartce A4 powstała siatka 5×8 kwadratowych zdjęć. Szablon możecie przygotować w wordzie lub canvie (tutaj będzie chyba najprościej) lub bezpośrednio w ustawieniach drukarki wybrać siatkę – u mnie niestety nie było opcji takiej ilości zdjęć na jednej kartce, więc przygotowałam wpierw całość w canvie. Zdjęcia drukujemy w odcieniach szarości (czarno-białe).

DIY Serduszka 3D ze zdjęć czarno-białych

Czas na wycięcie serc z naszych zdjęć. Najlepiej przygotować sobie szablon serca i wycinać według niego, tak aby wszystkie serduszka były w miarę równe. Jedno serce wycinamy z czeronego papieru kolorowego (lub po prostu drukujemy czerwone serce :)).

DIY Miłosny upominek 3D ze zdjęć

Wszystkie serca zginamy na pół i przyklejamy je na przygotowaną kartkę, smarując klejem jedynie grzbiet zgięcia. Dzięki temu powstanie efekt 3D, przestrzennych serduszkowych zdjęć. 🙂

DIY Miłosna kartka 3D ze zdjęć

Całość wkładamy do ramki z wyciągniętą szybką lub do specjalnej ramki 3D, która ma więcej przestrzeni pomiędzy szybką a tyłem ramki (dzięki temu wystające serca nam się nie spłaszczą).

I gotowe! 🙂

DIY Miłosny upominek 3D ze zdjęć
Kula śnieżna DIY to też świetny prezent 🙂
Czarno-białe zdjęcia serduszka - kartka, obrazek, upominek

Zamiast wkładać przygotowaną kartkę ze zdjęciami 3D do ramki, możecie też zrobić z niej po prostu kartkę na daną uroczystość. Wystarczy przykleić serduszka na grubszy, może być ozdobny papier, zgiąć go na pół i w środku napisać życzenia od serca. 😉

Prezent na Walentynki - miłosny obrazek 3D kartka ze zdjęć

Zobacz też jak zrobić zdjęcie z haftem!

Upominek na Walentynki - miłosny obrazek 3D

Taka ramka ze zdjęciami 3D będzie idealnym prezentem dla ukochanej osoby – drugiej połówki na Walentynki, mamy na Dzień Mamy, przyjaciółki na urodziny czy dla dziadka na Dzień Dziadka.

Upominek na Walentynki - miłosny obrazek 3D

Jak Wam się podoba taki spersonalizowany miłosny upominek? 🙂

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Edyta Subik

    Dziękuję 🙂

Dodaj komentarz