You are currently viewing Share week 2017, czyli co czytam i polecam
Share week 2017

Share week 2017, czyli co czytam i polecam

Od paru lat bardzo chętnie czytam share weekowe wpisy na innych blogach. Dzięki temu odkrywam masę na prawdę świetnych blogów, do których, ze względu na ich ilość w sieci, czasem ciężko dotrzeć.
I właśnie dlatego polecanie jest takie fajne – można dotrzeć tam, gdzie w innym wypadku byśmy nie trafili i znaleźć mnóstwo motywacji, inspiracji, dowiedzieć się czegoś nowego, a nawet poznać ciekawych ludzi. 🙂
W tym roku w końcu mogę dołączyć do akcji i na swoim blogu polecić Wam moje ulubione miejsca w sieci. 🙂

Co to ten Share week

Jeszcze kilka słów wyjaśnienia, skąd to się wzięło i o co dokładnie chodzi.

Share week to pomysł z bloga andrzejtucholski.pl. Co roku na wiosnę twórcy polecają twórców, czyli na przykład blogerzy polecają innych blogerów. 🙂 Pokazują kto według nich tworzy ciekawe treści i polecają ich dalej. 🙂

Share week 2017 – moje typy

Worqshop blog
Worqshop

Listę zaczynam od jednego z najbardziej kreatywnych miejsc w sieci. 🙂 Znajdziecie tu wpisy związane z bullet journal, project life, jak i całą masą innych kreatywnych spraw. Uwielbiam styl i spójność tego miejsca. Kasia, autorka bloga, po prostu zaraża mnie swoim optymizmem i motywuje do kreatywności na co dzień.

Bwotr blog
Bwotr

Bookworm on the run to mój ulubiony biegowy blog. Relacje z biegów pochłaniam w mgnieniu oka. Zawsze potrafią mnie zaciekawić i rozbawić. Aktualnie blog ma dwóch autorów – Pawła i Tomasza, którzy moim zdaniem idealnie się dopełniają.

Rosaline blog
Rosaline

Bardzo się cieszę, że poznałam w tamtym roku Sylwię (pozdrawiam!) oraz jej bloga. Autorka porusza tutaj wiele ważnych tematów związanych z kobietami, feminizmem, czy związkami, ale oczywiście zdarzają się też lżejsze wpisy. 🙂 Bardzo odpowiada mi jej styl pisania, jak i same, bliskie mi, tematy.

A Wy bierzecie udział w Share weeku? Jeśli macie bloga to zachęcam do dołączenia i polecenia swoich ulubionych twórców. Macie czas tylko do 26. marca!

A może macie jakieś ciekawe blogi, które chcielibyście polecić w komentarzu? Bardzo chętnie poznam nowe miejsca w sieci. 🙂

Dodaj komentarz